Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Abonament wizerunkowy – zadbajmy wspólnie o Twoją markę

Nie ma wątpliwości co do tego, że budowanie własnej marki jest zadaniem trudnym i niezwykle złożonym. Opracowywanie różnego rodzaju strategii to swego rodzaju codzienność dla osób, które chcą osiągnąć zyski, a także wyrobić sobie dobrą opinię wśród klientów i kontrahentów.

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie na wszystkim musisz się znać. Dlatego też wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i pomagamy opracować plan, który będzie procentował wzrostem świadomości społeczeństwa na temat tego czym się zajmujesz Ty i Twoja firma. To wszystko w ramach abonamentu wizerunkowego. W naszej ofercie znajdziesz kilka jego wariantów. Już podczas pierwszej rozmowy ustalimy, która forma tej długofalowej współpracy będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. Podejmując decyzję weźmiemy pod uwagę przede wszystkim cele, które chcesz osiągnąć, do każdego zlecenia podchodzimy bowiem bardzo indywidualnie. Nie ma przecież dwóch takich samych firm, każda się czymś wyróżnia i my się na tym skupimy.

  Abonament wizerunkowy Toruń, Bydgoszcz i okolice

  Abonament wizerunkowy to jedna z usług, na którą decyduje się najwięcej firm. Dzięki podpisanej umowie otrzymują one pewność, że prace nad budowaniem marki będą cały czas w toku. Co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić jeśli zdecydujesz się na podjęcie współpracy? Wiele zależy od tego, jaki rodzaj abonamentu wizerunkowego wybierzesz. Są jednak pewne elementy wspólne. Mianowicie mówimy tu o wykonywaniu profesjonalnych zdjęć, a następnie o ich odpowiedniej obróbce graficznej, tak by były gotowe do wstawienia na social media firmy. Możemy przygotowywać również filmy promujące Twoją markę lub pokazujące kulisy jej funkcjonowania. Wszystko zależy od tego, jaka strategia pomoże w osiągnięciu wyznaczonych celów.

  Studio fotografii - poznaj nasze usługi.

  Jeśli jesteś zainteresowany abonamentem wizerunkowym lub inną usługą np. wideofilmowaniem, zapraszamy do kontaktu. Spotkamy się i porozmawiamy o wszystkich szczegółach. Wspólnie ustalimy, jaka współpraca będzie najbardziej owocna.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram