Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Abonament wizerunkowy – zadbajmy wspólnie o Twoją markę

Nie ma wątpliwości co do tego, że budowanie własnej marki jest zadaniem trudnym i niezwykle złożonym, a w całym procesie liczy się przede wszystkim konsekwencja.

Dlatego w ramach abonamentu wizerunkowego zyskasz regularnie dostarczane materiały foto & video w niższych niż standardowe cenach. Wspólnie ustalamy zakres współpracy i ilość realizacji, które wykonamy w przeciągu miesiąca.

Zadzwoń 794 959 314

Jesteś zainteresowany?

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie na wszystkim musisz się znać. Dlatego też wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i pomagamy opracować plan, który będzie procentował wzrostem świadomości społeczeństwa na temat tego czym się zajmujesz Ty i Twoja firma. To wszystko w ramach abonamentu wizerunkowego. W naszej ofercie znajdziesz kilka jego wariantów. Już podczas pierwszej rozmowy ustalimy, która forma tej długofalowej współpracy będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. Podejmując decyzję weźmiemy pod uwagę przede wszystkim cele, które chcesz osiągnąć, do każdego zlecenia podchodzimy bowiem bardzo indywidualnie. Nie ma przecież dwóch takich samych firm, każda się czymś wyróżnia i my się na tym skupimy.

  Abonament wizerunkowy Toruń, Bydgoszcz i okolice

  Abonament wizerunkowy to jedna z usług, na którą decyduje się najwięcej firm. Dzięki podpisanej umowie otrzymują one pewność, że prace nad budowaniem marki będą cały czas w toku. Co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić jeśli zdecydujesz się na podjęcie współpracy? Wiele zależy od tego, jaki rodzaj abonamentu wizerunkowego wybierzesz. Są jednak pewne elementy wspólne. Mianowicie mówimy tu o wykonywaniu profesjonalnych zdjęć, a następnie o ich odpowiedniej obróbce graficznej, tak by były gotowe do wstawienia na social media firmy. Możemy przygotowywać również filmy promujące Twoją markę lub pokazujące kulisy jej funkcjonowania. Wszystko zależy od tego, jaka strategia pomoże w osiągnięciu wyznaczonych celów.

  Studio fotografii - poznaj nasze usługi.

  Jeśli jesteś zainteresowany abonamentem wizerunkowym lub inną usługą np. wideofilmowaniem, zapraszamy do kontaktu. Spotkamy się i porozmawiamy o wszystkich szczegółach. Wspólnie ustalimy, jaka współpraca będzie najbardziej owocna.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram