Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Budowanie marki osobistej – zdecyduj się już dziś!

Sukces Twojej strategii zależy od regularności i profesjonalizmu

Wybierz ofertę

Video content marketing

This is a block of text. Double-click this text to edit it. This is a block of text. Double-click this text to edit it. This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Wybieram

Abonament wizerunkowy

This is a block of text. Double-click this text to edit it. This is a block of text. Double-click this text to edit it. This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Wybieram

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Budowanie własnej marki jest procesem bardzo złożonym. Musisz bowiem skupić się nie tylko na rozwoju własnej firmy pod kątem poszerzania oferty i zdobywania nowych klientów, ale również na budowaniu w ich świadomości pozytywnej opinii o Twojej działalności. I właśnie w tym możemy Ci pomóc! Wiemy bowiem, na których krokach naprawdę warto się skupić.

  Budowanie świadomości marki – jak wygląda?

  Pierwszy krok należy do Ciebie! Skontaktuj się z nami, a następnie umów na wstępną konsultację. Podczas jej trwania ustalimy jaka strategia budowania marki byłaby dla Ciebie i Twojej firmy najbardziej odpowiednia. Tym samym ustawimy grafik spotkań, a także dostarczania przygotowanych przez nas materiałów. Będą to gotowe do dystrybucji zdjęcia i filmy o różnych długościach. Będziesz mógł je umieszczać zarówno na YouTube, Facebook, Instagram, jak i na stronie swojej firmy.

  Rozwój marki – jakie są koszta?

  Nie możemy niestety na samym wstępie określić dokładnych kosztów. Ale spokojnie, ich zarys otrzymasz już po pierwszej konsultacji! Wówczas będziemy już wiedziały, jak ma przebiegać nasza współpraca. Ustalimy ilość dostarczanych materiałów. Tym samym ocenimy poziom zaawansowania postprodukcji oraz czas przeznaczony na tworzenie filmów i zdjęć przy Twojej obecności. 

  Video marketing - sprawdź na czym to polega.

  Budowanie wizerunku marki – dlaczego warto?

  Decydując się na podjęcie z nami długofalowej współpracy, masz pewność, że przez cały okres jej trwania będziesz otrzymywać wartościowe materiały. Co więcej, nic już nie będziesz musiał przy nich robić. Będą to bowiem gotowe do wrzucenia na YouTube filmy, czy zdjęcia na stronę internetową. Dzięki temu Twoi stali, a także nowi klienci będą stale otrzymywali od Ciebie wartościowy content. Wpłynie to na budowanie zaufania do marki. Niewątpliwie zachęci również potencjalnych klientów do podjęcia współpracy.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram