Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Video content marketing – skuteczna forma promocji

Social media kochają wideo! To ono jest przyjazne SEO, a co najważniejsze zapada w pamięć! Jednak to nie wszystko, ponieważ jego ogromna zaletą jest również generowanie ruchu na stronie. To tylko kilka korzyści wideo marketingu dla Twojego biznesu. Jeśli zależy Ci właśnie na nich, to koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat video marketingu.

Zadzwoń 604 98 68 99

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Nagrywamy i montujemy, czyli przygotowujemy od A do Z filmy na Twoje social media: Facebook, Instagram, Tiktok, LinkedIn, Twitter

  Na czym polega video marketing?

  W najbardziej rozbudowanej wersji naszej usługi przyjedziemy na wybrany plan filmowy, rozstawimy sprzęt, a następnie przejdziemy do nagrywania materiału. Oczywiście w kolejnym kroku zajmiemy się jego przeróbką. Nie będziesz musiał martwić się o żaden z tych aspektów, otrzymasz gotowy produkt przeznaczony do dystrybucji na wybranym kanale. 

  Jaki jest koszt video marketingu

  Ostateczny koszt, który przyjdzie Ci ponieść, zależy od wielu czynników. Jednak o nich wszystkich porozmawiamy już na pierwszej konsultacji. Ustalimy dokładny plan działania i tym samym od razu będziemy wiedzieć, jak duży będzie Twój wkład w cały proces. Chcesz nam podesłać jedynie materiały do obróbki? A może mamy zająć się całym projektem od początku do końca? Przeanalizujemy wszystko i damy Ci znać, jaki będzie koszt!

  Abonament wizerunkowy - sprawdź naszą ofertę.

  Dlaczego powinieneś się zdecydować na taką promocję?

  Video content marketing jest nadal stosunkowo młodą formą reklamy. Warto w niego zainwestować chociażby z tego powodu, że większość użytkowników internetu przyznaje, że woli oglądać filmy niż czytać długie treści. Dzięki krótkim i nieco dłuższym filmikom możesz zbudować świadomość swojej marki. Zyskujesz także w oczach potencjalnych klientów, ponieważ będą postrzegać Cię jako specjalistę z branży.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram