Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Video content marketing – skuteczna forma promocji

Social media kochają video! To ono jest przyjazne SEO, a co najważniejsze zapada w pamięć! Jednak to nie wszystko, ponieważ jego ogromna zaletą jest również generowanie ruchu na stronie. To tylko kilka korzyści video marketingu dla Twojego biznesu.

Oferujemy doradztwo w zakresie prowadzenia contentu video dla Twojej firmy. Produkujemy materiały video od A do Z oraz w ramach abonamentu, prowadzimy kanały na YouTube oraz Tiktok.

Zadzwoń 604 98 68 99

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Nagrywamy i montujemy, czyli przygotowujemy od A do Z filmy na Twoje social media: Facebook, Instagram, Tiktok, LinkedIn, Twitter

  Na czym polega video marketing?

  W najbardziej rozbudowanej wersji naszej usługi przyjedziemy na wybrany plan filmowy, rozstawimy sprzęt, a następnie przejdziemy do nagrywania materiału. Oczywiście w kolejnym kroku zajmiemy się jego przeróbką. Nie będziesz musiał martwić się o żaden z tych aspektów, otrzymasz gotowy produkt przeznaczony do dystrybucji na wybranym kanale. 

  Jaki jest koszt video marketingu

  Ostateczny koszt, który przyjdzie Ci ponieść, zależy od wielu czynników. Jednak o nich wszystkich porozmawiamy już na pierwszej konsultacji. Ustalimy dokładny plan działania i tym samym od razu będziemy wiedzieć, jak duży będzie Twój wkład w cały proces. Chcesz nam podesłać jedynie materiały do obróbki? A może mamy zająć się całym projektem od początku do końca? Przeanalizujemy wszystko i damy Ci znać, jaki będzie koszt!

  Abonament wizerunkowy - sprawdź naszą ofertę.

  Dlaczego powinieneś się zdecydować na taką promocję?

  Video content marketing jest nadal stosunkowo młodą formą reklamy. Warto w niego zainwestować chociażby z tego powodu, że większość użytkowników internetu przyznaje, że woli oglądać filmy niż czytać długie treści. Dzięki krótkim i nieco dłuższym filmikom możesz zbudować świadomość swojej marki. Zyskujesz także w oczach potencjalnych klientów, ponieważ będą postrzegać Cię jako specjalistę z branży.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram