Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotograf – sesja zdjęciowa na terenie Torunia, Bydgoszczy i okolic

Sesja zdjęciowa to idealna pamiątka, która pozostanie z Wami na długie lata. Można dzięki niej uchwycić najpiękniejsze momenty życia i po latach wracać do nich z łezką w oku.

Zadzwoń 794 959 314

W czym mogę pomóc?

Fotografia reklamowa

Chcesz zaprezentować swoją firmę, usługę lub produkt? Zgłoś się po profesjonalną fotografię reklamową.

Wybieram

Fotografia biznesowa

Prezentacja pracowników? A może relacja z firmowego wydarzenia? Fotografia biznesowa nie ma przed nami tajemnic.

Wybieram

Fotografia produktowa

Suchy opis nie sprzedaje produktu, ale dobra fotografia już tak! Zgłoś się do nas po zdjęcia Twojej oferty.

Wybieram

Fotografia kobieca

Każda z nas kryje w sobie piękno, my pomagamy je wydobyć. Podaruj sobie chwilę tylko dla siebie i zapisz się na fotografię kobiecą.

Wybieram

Fotografia wnętrz

Jesteś projektantem wnętrz? A może sprzedajesz właśnie mieszkanie? Nasze zdjęcia potrafią ująć wszystkie atuty przestrzeni. Sprawdź sam!

Wybieram

Fotografia kulinarna

Mówi się, że jemy oczami. Coś w tym jest! Dlatego też jeśli potrzebujesz profesjonalnych zdjęć kulinarnych, zapraszamy!

Wybieram

Fotografia reportażowa

Planujesz ważne wydarzenie prywatne lub firmowe i chcesz je uwiecznić? Sprawdź nasze możliwości. Fotografia reportażowa na pewno Cię zaskoczy.

Wybieram

Kurs fotografii

Pragniesz poszerzać swoją wiedzę? Chcesz poznać tajniki profesjonalnych sesji zdjęciowych? Kurs fotografii jest dla Ciebie!

Wybieram

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Wydarzeń, które są warte upamiętnienia jest naprawdę wiele. Z całą pewnością, większość osób w tym momencie pomyśli o uroczystości ślubnej, jako tej najważniejszej. Faktycznie, taka usługa jest bardzo popularna, jednak warto mieć świadomość tego, że fotograf nie zajmuje się jedynie wykonywaniem sesji fotograficznych ślubnych. Profesjonalne zdjęcia warto wykonać również na komunii, podczas okrągłych urodzin, czy też świętowania okrągłej rocznicy ślubu. Z całą pewnością fantastycznym pomysłem jest również sesja zdjęciowa ze świeżo narodzonym dzieckiem lub jeszcze podczas jego pobytu w brzuszku. Te wydarzenia są niezwykle wyjątkowe, a pamięć niestety zawodna. Warto więc zadbać o ich uwiecznienie na fotografii.

  Profesjonalne zdjęcia – co możemy zaoferować?

  Powyżej wypisaliśmy kilka najczęściej uwiecznianych podczas sesji fotograficznej wydarzeń. Prawda jest jednak taka, ze fotograf może być obecny również na wydarzeniach biznesowych. Profesjonalne zdjęcia pracowników umieszczane na stronie firmy, sesja zdjęciowa produktów, które znajdą się w ofercie sklepu, czy też fotografie wykonane podczas uroczystości związanych z rocznicom założenia firmy. Okazji, by zatrudnić specjalistę do wykonania profesjonalnych zdjęć jest naprawdę wiele, a my z naszej strony zachęcamy do skorzystania z takiej opcji.

  Nasza prace wykonujemy niezwykle profesjonalnie, ale nie zapominamy o tym, jak ważna jest dobra energia, która staramy się przekazać naszym zleceniodawcom. Pozytywne nastawienie, wspólne opracowywanie strategii zdjęć, a także dbanie o dobrą atmosferę to również część naszej pracy i to niezależnie od tematu sesji. Czy to będzie fotografia reklamowa, czy inna, to założenia pozostają bardzo do siebie zbliżone.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram