Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotografia reklamowa – jak nas widzą tak nas kupują

Zdjęcia reklamowe są i zawsze będą motorem napędowym każdej kampanii marketingowej. Fotografie reklamowe obecne są wszędzie w Internecie, w sklepach i w przestrzeni publicznej. Główne założenie naszej fotografii reklamowej stanowi wywołanie pozytywnych emocji w odbiorcy zdjęcia i utwierdzeniu w słusznym wyborze Twojej marki.

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Każdy klient może liczyć na nasze zaangażowanie i wsparcie. Nam również zależy na perfekcyjnej promocji Twoich produktów i usług. Sesje wykonujemy w naszym studio w Toruniu oraz innych lokalizacjach.

  Jak wygląda sesja reklamowa?

  Sesję reklamową wykonujemy kompleksowo od początku do końca. Przygotowujemy kreatywną koncepcję sesji. Organizujemy plan zdjęciowy i osoby go obsługujące, niezależnie od tego, czy sesja odbywa się u nas w studio w Toruniu, czy w plenerze. Dysponujemy także mobilnym studiem fotograficznym, które dostosuje się do każdych warunków. Zdjęcia poddajemy najwyższej jakości obróbce fotograficznej z pełnym retuszem i przygotowujemy je do ustalonej dystrybucji. Niezależnie od tego, gdzie fotografie zostaną zamieszczone, czy to będzie Internet, katalog sprzedażowy czy bilbord w centrum miasta, my gwarantujemy najwyższą jakość zdjęć.

  Ile kosztują zdjęcia reklamowe?

  Jeśli zastanawiasz się, jakie będą koszty realizacji danego projektu, to koniecznie umów się z nami na konsultację. Podczas jej trwania ustalimy wszystkie najważniejsze szczegóły, które mają realne przełożenie na cenę za fotografię reklamową. Mowa tutaj między innymi o czasie, jaki trzeba będzie spędzić na sesji, zapewnieniu odpowiedniego sprzętu, a czasem również zatrudnieniu dodatkowych członków ekipy. Nie bez znaczenia będzie także konieczność odbycia podróży oraz czas poświęcony na postprodukcję.

  Zobacz także fotografie biznesowe.

  Zdjęcia reklamowe – poznaj ich zalety

  Myślisz o fotografii reklamowej, ale nie jesteś jeszcze przekonany? Możemy Cię zapewnić, że to rozwiązanie jest bardzo dobrym pomysłem. Przede wszystkim przynosi możliwość przedstawienia siebie, swojej firmy lub oferowanych produktów w bardzo profesjonalny, a zarazem przystępny sposób.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram