Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotografia reklamowa – jak nas widzą tak nas kupują

Zdjęcia reklamowe są i zawsze będą motorem napędowym każdej kampanii marketingowej. Fotografie reklamowe obecne są wszędzie w Internecie, w sklepach i w przestrzeni publicznej. Główne założenie naszej fotografii reklamowej stanowi wywołanie pozytywnych emocji w odbiorcy zdjęcia i utwierdzeniu w słusznym wyborze Twojej marki.

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Każdy klient może liczyć na nasze zaangażowanie i wsparcie. Nam również zależy na perfekcyjnej promocji Twoich produktów i usług. Sesje wykonujemy w naszym studio w Toruniu oraz innych lokalizacjach.

  Jak wygląda sesja reklamowa?

  Sesję reklamową wykonujemy kompleksowo od początku do końca. Przygotowujemy kreatywną koncepcję sesji. Organizujemy plan zdjęciowy i osoby go obsługujące, niezależnie od tego, czy sesja odbywa się u nas w studio w Toruniu, czy w plenerze. Dysponujemy także mobilnym studiem fotograficznym, które dostosuje się do każdych warunków. Zdjęcia poddajemy najwyższej jakości obróbce fotograficznej z pełnym retuszem i przygotowujemy je do ustalonej dystrybucji. Niezależnie od tego, gdzie fotografie zostaną zamieszczone, czy to będzie Internet, katalog sprzedażowy czy bilbord w centrum miasta, my gwarantujemy najwyższą jakość zdjęć.

  Ile kosztują zdjęcia reklamowe?

  Jeśli zastanawiasz się, jakie będą koszty realizacji danego projektu, to koniecznie umów się z nami na konsultację. Podczas jej trwania ustalimy wszystkie najważniejsze szczegóły, które mają realne przełożenie na cenę za fotografię reklamową. Mowa tutaj między innymi o czasie, jaki trzeba będzie spędzić na sesji, zapewnieniu odpowiedniego sprzętu, a czasem również zatrudnieniu dodatkowych członków ekipy. Nie bez znaczenia będzie także konieczność odbycia podróży oraz czas poświęcony na postprodukcję.

  Zobacz także fotografie biznesowe.

  Zdjęcia reklamowe – poznaj ich zalety

  Myślisz o fotografii reklamowej, ale nie jesteś jeszcze przekonany? Możemy Cię zapewnić, że to rozwiązanie jest bardzo dobrym pomysłem. Przede wszystkim przynosi możliwość przedstawienia siebie, swojej firmy lub oferowanych produktów w bardzo profesjonalny, a zarazem przystępny sposób.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram