Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotografia biznesowa – za każdym biznesem stroi wyjątkowy człowiek

Dla nas liczą się ludzie, ich pasja, charakter i zaangażowanie. Pokazanie konkretnych twarzy stojących za sukcesem marki wzbudza zaufanie, przywiązanie oraz pozytywne emocje. A przecież dokładnie o to chodzi we wszelkiego rodzaju mediach, nie bez powodu, społecznościowych.

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Wykonujemy fotografie wznoszące wizerunek Twojej firmy na wyższy poziom. Zdjęcia biznesowe możemy zrobić w naszym studio fotograficznym w Toruniu lub w Twojej firmie. Pokażemy kulisy pracy, wykonamy aranżowane zdjęcia ludzi, sprzętu czy biura, uchwycimy ciekawe i angażujące kadry. Dostarczymy Ci profesjonalnych fotografii, których użyjesz w budowaniu marki na Facebook, Instagram czy Linkedin.

  Jak wyglądają zdjęcia biznesowe?

  Podejmując się z nami współpracy zyskujesz pewność, że zajmiemy się wszystkimi etapami organizacji i wykonania sesji biznesowej. Dodatkowo odpowiadamy za przygotowanie kreatywnej koncepcji sesji dopasowanej do wizerunku, jaki chcesz kreować. Zdjęcia możemy wykonać zarówno w naszym studio w Toruniu, jak i Twojej firmie, czy plenerze. Wszystko zależy od wspólnych ustaleń i Twoich preferencji. Wykonane zdjęcia poddamy najwyższej jakości obróbce fotograficznej z pełnym retuszem i tym samym przygotujemy je do ustalonej dystrybucji.

  Ile kosztuje fotografia biznesowa?

  Zastanawiacie się, jakie będą koszty wykonania fotografii biznesowych? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Mianowicie składać się na nie będą różne czynniki. Do nich należą: czas trwania sesji, konieczność dojazdu na plan zdjęciowy, zatrudnienie dodatkowych członków ekipy, czy też zapewnienie dodatkowego sprzętu. Znaczenie ma również ilość zdjęć do wykonania oraz poziom skomplikowania procesów postprodukcji. Biorąc to wszystko pod uwagę, a także inne czynniki omawiane z klientem ustalamy cenę.

  Fotografia produktowa - zobacz profesjonalne zdjęcia.

  Portrety biznesowe dla Twojego zespołu

  Posiadasz stronę internetową swojej firmy, ale nie masz na niej zdjęć swoich i pracowników? Jest to błąd, ponieważ takie fotografie bardzo dobrze działają na budowanie zaufania wśród potencjalnych klientów. Portrety biznesowe Ty i Twój zespół możecie później wykorzystać w różnego rodzaju akcjach marketingowych. Warto umieścić je również w stopce e-maila.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram