Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotografia produktowa

Profesjonalnie i kreatywnie wykonane fotografie produktowe są jednym z głównych czynników wpływających na decyzje zakupowe konsumentów. To również potężne narzędzie marketingowe pozwalające wzbudzić pożądanie i chęć posiadania Twojego produktu. W naszym studio fotograficznym w Toruniu tworzymy atrakcyjne wizualnie kompozycje reklamowe, ale też packshoty – zdjęcia produktów na białym tle wykorzystywane w sklepie internetowym, katalogu czy innych materiałach reklamowych.

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Jak wygląda sesja produktowa?

  Podejmując z nami współpracę, możecie liczyć na przygotowanie kreatywnej koncepcji sesji zdjęciowej, która będzie dopasowana do Waszej wizji i charakteru produktów. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca! Na podstawie zawartych wcześniej ustaleń zorganizujemy plan zdjęciowy, a także zapewnimy osoby do jego obsługi. Wykonamy zdjęcia, a następnie poddamy je najwyższej jakości obróbce fotograficznej z pełnym retuszem. Tym samym otrzymacie gotowe do dystrybucji zdjęcia produktowe. Wykonamy dla Was zdjęcia katalogowe, bezcieniowe oraz packshot.

  Ile kosztują zdjęcia produktowe?

  Jeśli zastanawiasz się nad sesją produktową, to z całą pewnością jesteś zainteresowany cennikiem. W tym przypadku nie możemy od razu podać kwoty, ponieważ składa się na nią zbyt wiele czynników. Wszystkie je jednak omówimy na spotkaniu! Porozmawiamy o czasie sesji, konieczności podróżowania, a także konieczności zatrudnienia dodatkowych członków ekipy. Na podstawie naszych rozmów oszacujemy ilość zdjęć, a także poziom skomplikowania postprodukcji.

  Zobacz jak wygląda sesja kobieca.

  Dlaczego sesja produktowa?

  Posiadasz swoją stronę internetową lub jesteś w trakcie jej tworzenia? Prowadzisz kanały w mediach społecznościowych? Planujesz wydanie katalogów z oferowanymi produktami? W każdym z tych przypadków, a także w wielu innych niezbędne będą profesjonalnie wykonane zdjęcia produktowe. I właśnie dlatego powinieneś zdecydować się na współpracę z naszym fotografem produktowym. Po sesji otrzymasz zdjęcia gotowe do dystrybucji!

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram