Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotografia kobieca – zobacz jesteś piękna!

Kobieca sesja zdjęciowa to moment, w którym każda kobieta niezależnie od wieku, rozmiaru, stanu cywilnego itp. może poczuć się pięknie i zmysłowo, ponieważ każda z nas na to zasługuje. Kiedy fotografuje kobieta, wrażliwość jest już wpisana w naszą pracę, zapewniam także miłą i intymną atmosferę.

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Pomagam wydobywać z każdej kobiety jej najmocniejsze strony. Klimat sesji dobieramy do oczekiwań, może odbyć się w pościelowej bieli, plenerze czy w studio. Sesja kobieca to doskonały pomysł na prezent dla siebie samej lub partnera. Na życzenie możemy przygotować także Voucher.

  Jak wygląda sesja kobieca?

  Jeśli nie wiesz jak przygotować się do sesji zdjęciowej, nie przejmuj się! Najważniejsze, żebyś się z nami skontaktowała. Opowiemy Ci o wszystkich szczegółach, etapach sesji kobiecej. Wspólnie ustalimy, na czym będziemy się skupiać. Wybierzemy również odpowiedni dla Ciebie i Twojego charakteru plan zdjęciowy. Pomożemy z charakteryzacją, a także podpowiemy jak powinna wyglądać Twoja garderoba. Zadbamy o Ciebie tak, byś mogła skupić się tylko na sobie!

  Ile kosztuje sesja zdjęciowa kobieca?

  N początku porozmawiamy i ustalimy wszystkie szczegóły sesji. Na tej podstawie będziemy mogły oszacować, jaki będzie czas trwania sesji zdjęciowej kobiecej, a także czy będzie konieczny dojazd na plan. Biorąc pod uwagę te czynniki, a także ilość zdjęć, zapewnienie odpowiedniego sprzętu oraz poziom skomplikowania postprodukcji przygotujemy wycenę.

  Fotografia wnętrz - zobacz nasze zdjęcia.

  Sesja fotograficzna kobieca – dla każdej z nas!

  Jeśli masz wątpliwości, czy sesja zdjęciowa jest dla Ciebie, to pragniemy Cię zapewnić, że TAK! Fotografie kobiece mają w sobie wiele magii i czaru. Twój charakter wskaże nam, w jakim kierunku powinny iść zdjęcia. Wydobędziemy z Ciebie zarówno romantyczną duszę, jak i seksapil. Nie musisz się obawiać, jeśli nigdy nie pozowałaś. To przychodzi bardzo naturalnie, zwłaszcza w dobrej atmosferze. Zawsze będziesz mogła liczyć także na nasze wsparcie i podpowiedzi. 

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram