Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotografia wnętrz - przecież liczy się tylko wnętrze

Sesja wnętrz to znakomity pomysł na prezentacje swojej działalności. Jeśli jesteście właścicielem pensjonatu, hotelu, czy też gospodarstwa agroturystycznego, to zdecydowanie potrzebujecie tego rodzaju, profesjonalnych zdjęć! Prowadzicie restaurację lub dowolny lokal usługowy? Na Waszej stronie internetowej powinna znaleźć się galeria. 

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Jak tworzymy zdjęcia wnętrz?

  Sesję wnętrz zaczynamy od małej aranżacji danej przestrzeni, ponieważ to, co dobrze wygląda na żywo, nie koniecznie prezentuje się na zdjęciu- i na odwrót. Dlatego pomagamy i doradzamy naszym klientom, jakie elementy powinny być usunięte z pola widzenia, a jakie dodane. Taka sesja może rozpocząć się o różnych porach dnia, w zależności od efektu, jaki chcemy pokazać. Jeśli wykonujemy zdjęcia pokoju hotelowego, domu itp. i zależy nam, aby w pomieszczeniu było jasno i świeżo- zaczynamy pracę w godzinach porannych. Jeśli natomiast chcemy pokazać aurę np. klimatycznej restauracji w świetle świec i ciepłych lampek, zaczynamy w godzinach popołudniowych.

  Ile kosztuje fotografowanie wnętrz?

  Zapewne zastanawia Was, ile taka sesja będzie kosztowała. Musimy w tym miejscu zaznaczyć, że nie możemy od razu podać konkretnej stawki. Składa się bowiem na nią wiele istotnych czynników. Jednym z nich jest metraż, na którym przyjdzie nam pracować. Znaczenie ma także ilość potrzebnych ujęć i konieczność dojazdu na plan zdjęciowy. Wszystkie te aspekty omówimy na naszym wspólnym spotkaniu. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem prac nakreślimy szacunkową cenę wykonania zlecenia.

  Chcesz zobaczyć na czym polega fotografia kulinarna? Koniecznie to zobacz.

  Dlaczego fotografia wnętrz jest tak ważna?

  Przede wszystkim znaczenie ma tutaj promocja. Potencjalny klient będzie mógł wejść na Waszą stronę internetową lub profil w social media i zobaczyć jak wygląda np. restauracja od wewnątrz. Profesjonalnie wykonane zdjęcia wnętrz zachęcają do odwiedzin!

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram