Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotografia kulinarna – najpierw jemy oczami?

Prowadzisz hotel, restauracje, kawiarnie, czy może pieczesz torty w domu? Zanim zaczniesz sprzedawać swoje dzieła, zadbaj o dobrą oprawę wizerunkową- nie tylko na talerzu, ale też w karcie dań czy mediach społecznościowych. Fotografia kulinarna przyciąga klientów i fanów dobrej kuchni. Pomagamy w organizacji sesji przez dobór dodatków, kończąc na pięknie zaaranżowanym daniu.

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Na czym polega fotografia kulinarna

  Zapewne wiele razy widzieliście zdjęcia różnych dań w mediach społecznościowych. Niestety nie każde wyglądało apetycznie, prawda? Wynika to z tego, że nie każdy ma doświadczenie i wiedzę na temat tego rodzaju zdjęć. My posiadamy obie te cechy! Dlatego wiemy jak pracować z produktem, by wyglądał na zdjęciu zachęcająco. Dokładnie omawiamy z klientem jego cele, a następnie przechodzimy do organizacji planu zdjęciowego. Dbamy o odpowiednie światło, a także przeróbkę graficzną zdjęć. Tym samym otrzymujecie od nas zdjęcia gotowe do dystrybucji!

  Ile kosztują zdjęcia kulinarne?

  Koszty projektu zależą od zaawansowania danej produkcji. Po konsultacji z klientem określamy założenia projektu, a na ich podstawie jesteśmy w stanie określić koszt realizacji. Na cenę wykonania zdjęć jedzenia wpływ mają takie czynniki jak np. czas sesji, konieczność podróżowania, zatrudnienie dodatkowych członków ekipy, zapewnienie odpowiedniego sprzętu, ilość zdjęć, poziom skomplikowania postprodukcji i inne.

  Zobacz jak wygląda fotografia reportażowa.

  Fotografia kulinarna – dlaczego jest ważna?

  Wymieniliśmy już na wstępie kilka dziedzin, dla których fotografia kulinarna może być przepustką do zwiększenia zarobków. Jest tak zarówno w przypadku działalności jednoosobowych, jak i restauracji zatrudniających wielu pracowników. W obu przypadkach klienci najpierw „jedzą oczami”. Dlatego też musicie zadbać o wstawienie odpowiednich zdjęć na Wasze profile w mediach społecznościowych, a także stronę internetową. Możecie umieścić je również w rozsyłanej ofercie. Fotografia kulinarna zachęci Waszych potencjalnych klientów do kontaktu i złożenia zamówienia!

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram