Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Fotografia reportażowa – w samym sercu wydarzeń

Relacjonujemy w sposób kreatywny wydarzenia i emocje z nimi związane. Nic nie umknie naszej uwadze. Organizujesz event firmowy? Otwarcie sklepu? Imprezę sportową? Pochwal się tym! Pomożemy stworzyć profesjonalny i nieszablonowy materiał, który mógłby ujrzeć światło dzienne w gazetach, mediach społecznościowych, czy lokalnych serwisach informacyjnych.

Zadzwoń 794 959 314

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Jak wygląda fotoreportaż?

  Podczas konsultacji zapytamy Cię o wszystkie szczegóły wydarzenia, z którego ma powstać reportaż. Dzięki temu będziemy wiedzieli między innymi, jaki sprzęt będzie nam potrzebny do jego wykonania. Zorientujemy się także w ramach czasowych, które będą nas obowiązywały. Na podstawie uzyskanych informacji nakreślimy również swój pomysł na wykonanie reportażu fotograficznego. Jeśli nasze koncepcje będą spójne, zabierzemy się do pracy!

  Ile kosztują zdjęcia reportażowe?

  Ostateczny koszt wykonania reportażu zależy od wielu czynników. Omawiamy je już podczas pierwszych konsultacji. Mowa tutaj między innymi o konieczności dojazdu na miejsce, gdzie odbywa się dane wydarzenie, a także całkowitym czasie pracy przy nagrywaniu i wykonywaniu zdjęć. Znaczenie ma również zatrudnienie dodatkowych członków ekipy i zapewnienie odpowiedniego do przygotowania reportażu sprzętu. Na ostateczną cenę wpływa także poziom skomplikowania postprodukcji. 

  Budowanie marki - zobacz czy warto?

  Reportaż fotograficzny Bydgoszcz i nie tylko

  Zapewne wiele osób zastanawia się, czy potrzebuje fotografii reportażowej. Możemy śmiało powiedzieć, że w większości przypadków odpowiedź jest twierdząca. Zebrane materiały będą doskonale nadawały się do dystrybucji w katalogach promocyjnych, a także mediach społecznościowych. Wasi potencjalni klienci dowiedzą się, jak działacie i gdzie się udzielacie. Dzięki temu zbudujecie większą świadomość odnośnie prowadzonej działalności.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram