Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Wideofilmowanie – co możemy Ci zaoferować?

Organizacja ważnych wydarzeń pochłania bardzo dużo czasu i energii. Trzeba bowiem ustalić wiele istotnych kwestii. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że chcemy, by sama uroczystość została uwieczniona. Możemy bowiem w późniejszym czasie, na spokojnie obejrzeć relację i w pewnym sensie przeżyć ją jeszcze raz.

604 98 68 99

Jaki rodzaj filmu potrzebujesz?

Filmy reklamowe

Zaprezentuj swoją firmę, usługi lub produkty dzięki specjalnie przygotowanym filmom reklamowym.

Wybieram

Filmy edukacyjne

Zdobądź pozycję eksperta w branży dzięki publikowanym filmom edukacyjnym. Pomożemy Ci regularnie tworzyć nowe propozycje.

Wybieram

Filmy reportażowe

Zbliża się ważne wydarzenie? Możemy w nim uczestniczyć i dostarczyć Ci film reportażowy, który pokaże co się na nim działo.

Wybieram

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Nic nie stoi także na przeszkodzie, by relację pokazać osobą, które nie mogły być obecne na danym wydarzeniu. Z całą pewnością większość osób od razu pomyśli o wideofilmowaniu ślubu i wesela. Jest to najpopularniejsza uroczystość, którą uwiecznia się materiałami wideo oraz zdjęciami, które następnie mogą trafić do rodzinnego albumu. Kamerowanie, jak często mówi się o filmowaniu jest także usługą, którą możemy wykonać na innych rodzinnym spotkaniu. Dobrą okazją jest np. komunia święta lub uroczystość z okazji okrągłej rocznicy ślubu.

  Filmowanie Bydgoszcz, Toruń i okolice

  Wideofilmowanie to również usługa, którą świadczymy dla firm. Jeśli organizujesz jakieś wydarzenie lub chcesz udokumentować budowę nowej siedziby, również możesz zgłosić się do nas. Usługa ta, nie jest zarezerwowana wyłącznie dla uroczystości rodzinnych. Jeśli potrzebujesz więc wideo ze spotkania integracyjnego, filmowania ważne konferencji lub właśnie relacji z uroczystości zaślubin, to jesteśmy do dyspozycji!

  Nasze usługi wideofilmowania świadczymy zarówno na terenie Bydgoszczy, Torunia, jak i okolic. Odległość od głównej siedziby nie jest problemem, ale osoba powierzająca nam wykonanie usługi musi liczyć się z dodatkowymi kosztami. A co otrzyma w zamian? Profesjonalną relację z wydarzenia, na które będziemy zaproszeni. Opracowane materiały dostarczymy we wcześniej umówionej oprawie graficznej. Jesteśmy przekonani, że już podczas pierwszego spotkania będziemy w stanie opracować całą strategię i omówić nawet najdrobniejszy szczegół.

  Zapraszamy do kontaktu., także w przypadku zainteresowania inną naszą usługą np. filmy reklamowe. Pamiętajcie, że terminy nie zawsze są od razu dostępne.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram