Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Filmy reklamowe

Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych i wizerunkowych. Niezależnie od tego, czy wiesz dokładnie jakie wideo potrzebujesz, czy po prostu masz jakiś pomysł, pomożemy Ci stworzyć opowiadający historię spot reklamowy, który wspomoże sprzedaż Twoich produktów i usług.

Zadzwoń 604 98 68 99

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Jak wygląda produkcja filmu produktowego?

  W Studio Element Media tworzymy filmy od początku do końca. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z produkcją filmów: od stworzenia konceptu scenariusza, przez organizację planu filmowego, zbudowanie zespołu, realizację zdjęć, po postprodukcję obrazu i dźwięku. Wszystko, czego potrzeba, by stworzyć atrakcyjny film będący Twoją wizytówką na Facebooku, YouTube lub Instagram.

  Ile kosztują filmy promocyjne?

  Koszty projektu zależą od zaawansowania danej produkcji. Po konsultacji z klientem określamy założenia projektu. To na ich podstawie jesteśmy w stanie określić koszt realizacji. Na cenę filmu reklamowego mają wpływ takie czynniki jak np. konieczność podróżowania, wynajem powierzchni na plan filmowy, zatrudnienie dodatkowych członków ekipy i aktorów, zapewnienie odpowiedniego sprzętu do realizacji specjalistycznych ujęć, długość filmu, poziom skomplikowania postprodukcji i inne.

  Profesjonalne filmy reklamowe dla Ciebie

  Jeśli zastanawiasz się, czy powinieneś zainwestować swój czas, pomysł i pieniądze w film reklamowy to koniecznie musisz dowiedzieć się o korzyściach z niego płynących. Zyskujesz tutaj promocję swojego produktu lub marki, które tworzysz. Dzięki temu możesz zwrócić uwagę swoich potencjalnych klientów na to, na czym Ci zależy. Tak jak chcesz, z naszym kompleksowym wsparciem możesz zacząć budować świadomość odnośnie marki. Jest to bardzo ważne, ponieważ wpływa również na wzrost zaufania klientów. Profesjonalne filmy reklamowe pozwalają także zwiększyć sprzedaż. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości lub chcesz dopytać o szczegóły, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! Koniecznie sprawdź również inne nasze filmy jak np. filmy edukacyjne.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram