Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Filmy reklamowe

Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych i wizerunkowych. Niezależnie od tego, czy wiesz dokładnie jakie wideo potrzebujesz, czy po prostu masz jakiś pomysł, pomożemy Ci stworzyć opowiadający historię spot reklamowy, który wspomoże sprzedaż Twoich produktów i usług.

Zadzwoń 604 98 68 99

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Jak wygląda produkcja filmu produktowego?

  W Studio Element Media tworzymy filmy od początku do końca. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z produkcją filmów: od stworzenia konceptu scenariusza, przez organizację planu filmowego, zbudowanie zespołu, realizację zdjęć, po postprodukcję obrazu i dźwięku. Wszystko, czego potrzeba, by stworzyć atrakcyjny film będący Twoją wizytówką na Facebooku, YouTube lub Instagram.

  Ile kosztują filmy promocyjne?

  Koszty projektu zależą od zaawansowania danej produkcji. Po konsultacji z klientem określamy założenia projektu. To na ich podstawie jesteśmy w stanie określić koszt realizacji. Na cenę filmu reklamowego mają wpływ takie czynniki jak np. konieczność podróżowania, wynajem powierzchni na plan filmowy, zatrudnienie dodatkowych członków ekipy i aktorów, zapewnienie odpowiedniego sprzętu do realizacji specjalistycznych ujęć, długość filmu, poziom skomplikowania postprodukcji i inne.

  Profesjonalne filmy reklamowe dla Ciebie

  Jeśli zastanawiasz się, czy powinieneś zainwestować swój czas, pomysł i pieniądze w film reklamowy to koniecznie musisz dowiedzieć się o korzyściach z niego płynących. Zyskujesz tutaj promocję swojego produktu lub marki, które tworzysz. Dzięki temu możesz zwrócić uwagę swoich potencjalnych klientów na to, na czym Ci zależy. Tak jak chcesz, z naszym kompleksowym wsparciem możesz zacząć budować świadomość odnośnie marki. Jest to bardzo ważne, ponieważ wpływa również na wzrost zaufania klientów. Profesjonalne filmy reklamowe pozwalają także zwiększyć sprzedaż. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości lub chcesz dopytać o szczegóły, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! Koniecznie sprawdź również inne nasze filmy jak np. filmy edukacyjne.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram