Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Filmy edukacyjne

Filmy edukacyjne są obecnie idealną formą na dzielenie się wiedzą z odbiorcami oraz pozwalają skalować biznes. Przygotowujemy zarówno pojedyncze filmy edukacyjne, jak i całe serie filmów wykorzystywanych w tworzeniu kursów i szkoleń na platformy szkoleniowe. Wykonujemy także filmy instruktażowe, dzięki którym możesz pokazać swoim klientom jak używać Twojego produktu.

Zadzwoń 604 98 68 99

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Jak wygląda produkcja filmu edukacyjnego?

  W Studio Element Media tworzymy filmy od początku do końca. Filmy edukacyjne przygotowujemy tak, aby były atrakcyjne, przyswajalne i przede wszystkim zrozumiałe dla Twoich odbiorców. Nie tylko produkujemy filmy, ale również pomagamy w planowaniu i pisaniu scenariusza. Specjalizujemy się w pracy z człowiekiem. Jeśli więc nie występowałeś/aś jeszcze przed kamerą i masz obawy przed debiutem, nie martw się. Pomożemy opanować tremę i nauczymy Cię jak dobrze wypaść w oku obiektywu. Nam również zależy na tym, żeby Twoje filmy były ciekawe i merytoryczne.

  Ile kosztuje film edukacyjny?

  Koszty wykonania filmu edukacyjnego zależą od wielu czynników. Po konsultacji z klientem określamy założenia projektu. To właśnie na tej podstawie możemy nakreślić zarys kosztów realizacji. A co dokładnie się na nie składa? Ogromny wpływ ma tutaj czas poświęcony na nagrania, konieczność dojazdów, wynajem powierzchni na plan filmowy, a także zatrudnienie dodatkowych członków ekipy i aktorów. Bierzemy pod uwagę również zapewnienie odpowiedniego sprzętu do realizacji specjalistycznych ujęć, długość filmu, jak i poziom skomplikowania postprodukcji.

  Filmy instruktażowe – jakie są ich zalety?

  W tym miejscu musimy zaznaczyć, że filmy edukacyjne są dla każdego i to niezależnie od branży, w której się porusza. Jest to idealny pomysł na szczerzenie wiedz np. o swoim produkcie, jak i możliwość wzrostu pozycji w rankingach wyszukiwania dla popularnych tematów. Filmy edukacyjne pozwalają również budować świadomość marki i pozyskiwać zaufanie. Tak więc tego rodzaju promocja to szansa na spore zyski! Tutaj możesz sprawdzić także inne filmy reklamowe.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram