Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Filmy edukacyjne

Filmy edukacyjne są obecnie idealną formą na dzielenie się wiedzą z odbiorcami oraz pozwalają skalować biznes. Przygotowujemy zarówno pojedyncze filmy edukacyjne, jak i całe serie filmów wykorzystywanych w tworzeniu kursów i szkoleń na platformy szkoleniowe. Wykonujemy także filmy instruktażowe, dzięki którym możesz pokazać swoim klientom jak używać Twojego produktu.

Zadzwoń 604 98 68 99

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?

  Olka
  Sesja ślubna & Wideo
 • Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.

  Agnieszka
  Sesja ślubna & Wideo

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Jak wygląda produkcja filmu edukacyjnego?

  W Studio Element Media tworzymy filmy od początku do końca. Filmy edukacyjne przygotowujemy tak, aby były atrakcyjne, przyswajalne i przede wszystkim zrozumiałe dla Twoich odbiorców. Nie tylko produkujemy filmy, ale również pomagamy w planowaniu i pisaniu scenariusza. Specjalizujemy się w pracy z człowiekiem. Jeśli więc nie występowałeś/aś jeszcze przed kamerą i masz obawy przed debiutem, nie martw się. Pomożemy opanować tremę i nauczymy Cię jak dobrze wypaść w oku obiektywu. Nam również zależy na tym, żeby Twoje filmy były ciekawe i merytoryczne.

  Ile kosztuje film edukacyjny?

  Koszty wykonania filmu edukacyjnego zależą od wielu czynników. Po konsultacji z klientem określamy założenia projektu. To właśnie na tej podstawie możemy nakreślić zarys kosztów realizacji. A co dokładnie się na nie składa? Ogromny wpływ ma tutaj czas poświęcony na nagrania, konieczność dojazdów, wynajem powierzchni na plan filmowy, a także zatrudnienie dodatkowych członków ekipy i aktorów. Bierzemy pod uwagę również zapewnienie odpowiedniego sprzętu do realizacji specjalistycznych ujęć, długość filmu, jak i poziom skomplikowania postprodukcji.

  Filmy instruktażowe – jakie są ich zalety?

  W tym miejscu musimy zaznaczyć, że filmy edukacyjne są dla każdego i to niezależnie od branży, w której się porusza. Jest to idealny pomysł na szczerzenie wiedz np. o swoim produkcie, jak i możliwość wzrostu pozycji w rankingach wyszukiwania dla popularnych tematów. Filmy edukacyjne pozwalają również budować świadomość marki i pozyskiwać zaufanie. Tak więc tego rodzaju promocja to szansa na spore zyski! Tutaj możesz sprawdzić także inne filmy reklamowe.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram