Studio Element Media
604 98 68 99
794 959 314

Filmy reportażowe

Filmy reportażowe to wyjątkowo skuteczne narzędzie przy budowaniu solidnego wizerunku marki lub organizacji. Dynamiczny i efektowny reportaż wzbudza emocje i angażuje Twoją grupę odbiorców.

Zadzwoń 604 98 68 99

Abonament wizerunkowy

Rozpocznijmy współpracę w abonamencie!

Przejdź

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty?

Zadzwoń do nas!

Opinie naszych klientów

 • Korzystałam z usług Studia i jestem po prostu...zachwycona.
  Jestem wymagajaca, lubię profesjonalizm, a w tym miejscu dostałam więcej niż oczekiwałam. Pomysłowość,super spojrzenie i efekty...hmmm,szok. Atmosfera była tak ciepła i miła że najchętniej wymyśliłabym jakieś zlecenie aby tylko tam wrócić.

  Beata
 • Pełen profesjonalizm z mega wyczuciem oraz wplątanie rzec można sztuki do zdjęć i filmów. Polecam sesje biznesowe ponieważ są nowoczesne i przykuwają uwagę co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

  Eliza
 • Profesjonalne podejście połączone ze swobodną atmosferą przy nagrywaniu. Można naprawdę naturalnie podejść do nagrania, a to jest prawdziwa sztuka.

  Michał

Zaufali nam

Już dziś rozpocznijmy współpracę

  Każde wydarzenie, jakie zostanie przez Ciebie zaplanowane lub w jakim Twoja firma bierze udział, wymaga godnego uwiecznienia i pokazania go Światu. Dzięki temu zostanie ono zapamiętane na długo.

  Jak wygląda produkcja filmu reportażowego?

  W Studio Element Media tworzymy filmy od początku do końca. Filmy reportażowe przygotowujemy tak, aby były atrakcyjne, merytoryczne i dynamiczne. Na początku realizacji zapoznajemy się z wymaganiami i celami marketingowymi klienta. Robimy to po, aby w filmach spełnić warunki danej strategii marketingowej. Specjalizujemy się w nagrywaniu imprez sportowych i okolicznościowych, koncertów, konferencji oraz wydarzeń kulturalnych. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem rejestrującym dźwięk i obraz.

  Ile kosztuje film reportażowy?

  Na samym początku współpracy, spotykamy i się i rozmawiamy o wszystkich założenia sesji. Na tej podstawie jesteśmy w stanie nakreślić cennik za daną usługę. Na ostateczną kwotę, jaką trzeba zapłacić za film reportażowy składa się bowiem kilka czynników. Jednymi z nich są: czas nagrań, długość filmu, a także poziom skomplikowania procesu postprodukcji. Nie bez znaczenia jest również konieczność podróżowania, zatrudnienia dodatkowych członków ekipy oraz zapewnienie odpowiedniego sprzętu służącego do realizacji specjalistycznych ujęć.

  Fotografia w Toruniu - zobacz naszą ofertę.

  Dlaczego powinieneś zainwestować w reportaż?

  Na wielu stronach firmowych można już spotkać filmy reportażowe lub reklamowe. Jest to spowodowane faktem, że znakomicie się one sprawdzają przy budowaniu świadomości marki. Dzięki nim można zyskać zaufanie potencjalnych klientów. Poznają oni bowiem zespół tworzący firmę, a także oferowany produkt. Tym samym znacznie chętniej będą podejmowali współpracę. Jest to także idealna okazja dla Ciebie, jako właściciela, by przedstawić swoją firmę tak, jak ją sam postrzegasz.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram